Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-12-2016, 19:11   #127
Zell
Edgelord
 
Zell's Avatar
 
Reputacja: 1 Zell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputację
Tak tylko odpowiem na sugestie Mi Raaza co do możliwości, z punktu łowców.

Cytat:
1) Mrożenie sesji na kilka miesięcy/rok
Żadne z nas nie będzie już po takim czasie miało jakiejkolwiek motywacji do ciągnięcia tego, skoro już wcześniej upadała, kiedy zaczęliśmy zdawać sobie sprawę, że to początek końca na samym wstępie.

Cytat:
2) Epickie zakończenie. Dla swojej postaci widziałbym to jako jakieś starcie z silnym wampirem gdzieś na początku grudnia. I tyle. Po zabiciu go trop dla wilkołaków się urwie. Zemstę uznamy za dopełnioną, a ja spełnie swoje chore fantazje o śierściuchu-zabijace w jednym długim poście.
To już w większości będzie moje zapatrywanie. Epilog skoro nawet prolog nie doszedł do 20%? Epickość? Jeżeli inni chcą tego, proszę bardzo, ale z mojej strony i Seacha (z -2- nie rozmawiałam jeszcze) to nie zadziała, a wręcz nie chcemy czegoś takiego dla siebie.

Może uznacie to za marudzenie, może nie - wasza wola. Niemniej tak się sprawy mają z nami.

Have fun i może kiedyś się jeszcze w jakiejś sesji spotkamy.

,Zell.
 
__________________
Writing is a socially acceptable form of schizophrenia.
Zell jest offline