Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-12-2016, 15:32   #127
hen_cerbin
 
hen_cerbin's Avatar
 
Reputacja: 1 hen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputację
Ile mamy punktów szczęścia (tzn wiem, że tyle ile przeznaczenia, ale nie mogę sobie przypomnieć ile PP mamy na Twojej sesji - po 3?) i jak szybko się one odnawiają (czy co n-tą stronę sesji, co n-ty post gracza, co świt, jak w podręczniku)?

Wersja nr 3 da nam za duże bonusy - jeśli każdy z sześciu graczy użyje wszystkich punktów codziennie, to da nam 18 (a nawet 19, ponieważ Lothar ma zdolność szczęściarz) automatycznych sukcesów dziennie i będziemy niepokonani:/

Jeśli miałyby być takie silne to sugerowałbym ograniczenie ich użycia do jednego dziennie (dwa użycia jeśli ma się zdolność "szczęście"). Będziemy wydawać ostrożniej.

[Ale jeśli byłoby głosowanie, to też mi się trzecia opcja podoba najbardziej]

edit: czekam z postem aż będzie ustalone jak PSz działają (bo a nuż jednak Lothara nie sparaliżuje ze strachu).
 
__________________
Ostatni
Proszę o odpis:
Gob1in, Druidh, Gladin

Ostatnio edytowane przez hen_cerbin : 28-12-2016 o 17:53.
hen_cerbin jest offline