Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-12-2016, 20:13   #128
xeper
 
xeper's Avatar
 
Reputacja: 1 xeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał hen_cerbin Zobacz post
Ile mamy punktów szczęścia (tzn wiem, że tyle ile przeznaczenia, ale nie mogę sobie przypomnieć ile PP mamy na Twojej sesji - po 3?) i jak szybko się one odnawiają (czy co n-tą stronę sesji, co n-ty post gracza, co świt, jak w podręczniku)?
Macie tyle ile wylosowaliście, a jak nie losowaliście, to ja zrobiłem to za Was. Odnawiają się co rano, zgodnie z podręcznikiem.

Cytat:
Napisał hen_cerbin Zobacz post
Wersja nr 3 da nam za duże bonusy - jeśli każdy z sześciu graczy użyje wszystkich punktów codziennie, to da nam 18 (a nawet 19, ponieważ Lothar ma zdolność szczęściarz) automatycznych sukcesów dziennie i będziemy niepokonani:/
Wierz mi, PS schodzą baaaardzo szybko, szczególnie w walce, bo nie zapominajcie, że i w walce można je wykorzystywać na dodatkowe parowanie/unik/akcję.

Cytat:
Napisał hen_cerbin Zobacz post
edit: czekam z postem aż będzie ustalone jak PSz działają (bo a nuż jednak Lothara nie sparaliżuje ze strachu).
Nie czekaj, akurat w tym przypadku w wyniku testu jest już uwzględniony PS (wykorzystany zgodnie z podręcznikiem).

Cytat:
Napisał Hakon Zobacz post
Oczywiście bym ograniczył to do zdrowego rozsądku.
Mam leczenie i chirurgie. Chcę zrobić przeszczep i co? może z łaski MG dostanę 01% szans, że wyjdzie a ja PS wydam. Trochę to kiepskie.
Bym proponował ptk. 3 ale do standardowych testów. Do innych MG by się wtrącił, że jedynie pecha neguje czy coś.
No właśnie - zdrowego rozsądku Bo komuż w Starym Świecie przyjdzie do głowy przeszczep, chyba tylko skaveńskim mutatorom.

Cytat:
Napisał Hakon Zobacz post
Wykorzystuję PS na opanowanie się.
Nie jest jeszcze ustalone, którą metodą się posługujemy, więc na razie obowiązuje zasada z podręcznika, czyli przerzut. Kto rzuca - ja czy Ty?

I teraz inna sprawa. Kwestia strachu i grozy. Żeby było łatwiej i szybciej. Nieudany test strachu nie wyklucza działania postaci - otrzymuje ona modyfikator -10 do testów. Groza natomiast powoduje parliż bądź ucieczkę (wg decyzji MG) oraz otrzymanie PO.
 
xeper jest offline