Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-12-2016, 21:54   #26
Proxy
 
Reputacja: 1 Proxy ma wspaniałą reputacjęProxy ma wspaniałą reputacjęProxy ma wspaniałą reputacjęProxy ma wspaniałą reputacjęProxy ma wspaniałą reputacjęProxy ma wspaniałą reputacjęProxy ma wspaniałą reputacjęProxy ma wspaniałą reputacjęProxy ma wspaniałą reputacjęProxy ma wspaniałą reputacjęProxy ma wspaniałą reputację
Oho, nie liczyłem na pytania techniczne, a tu proszę.

@psionik @Ryo
Backend będzie siedział na Pythonowym Django, a frontend to Angular z Material Designem od Googla, dwie półkule będą sklejały Websockety, które tchną życie do całości.

@Ryo
Diagram będę mógł Tobie wygenerować automatem z samego kodu. Ale wpierw musi powstać cokolwiek na backendzie. Jeszcze przed tym chcę zrobić mockupy interfejsu i przedstawić je tutaj.

Wtyczki do Googla badałem w ramach wstępnego riserczu całej koncepcji. Niestety jeśli chodzi o Gdocsy, plugin nie ma żadnej kontroli nad wpisywaniem tekstu, więc nie zrobi się połowy funkcji, które są must-have. Możesz jedynie dokonywać akcji po wciśnięciu przycisku, lub wywoływać jakiś kod raz na godzinę.

@psionik
Kłódka na napisany akapit jest sposobem na rozwiązanie edytowania tekstu gdy już jest po frytkach. Jest to opcja, nieobowiązkowa.

Odpowiadając na Twoje pytanie: brudnopisu, który mógłby być edytowany przez parę osób, o zwiększonej interakcji zamkniętej w 1 miejscu. Prowadzenie dialogu wrzucając posty z jednym zdaniem, czy 3 linijkami to słaby pomysł dla niejednolinijkowych sesji. Dynamiczne dialogi tak mają, a wysilanie się na monologi, by tylko była ilość na avatara, nie leczy przyczyn problemu a jego objawy. I tak wymieniać mógłbym w sumie... wszystko, co napisałem w pierwszym poście i wszystko, co taki gdoc ma a forum nie.

Różnica między forum a nową aplikacją a jest taka, że jedno jest statyczne, drugie jest dynamiczne. Statyczny sposób realizuje bardzo dobrze forum, dynamiczny sposób niestety boryka się z szeregiem problemów, które w 2016/2017 roku rozwiązane być powinny w należyty sposób.

Statyczne / dynamiczne - to określenia jakoś jednosłownie uwidaczniają różnice między dwoma pomysłami.
Świat brnie do przodu, RPGi również mogą.
 

Ostatnio edytowane przez Proxy : 29-12-2016 o 00:14.
Proxy jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem