Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-12-2016, 04:20   #85
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
- Wrociłem na forumowe tory. Popczam co i jak. Wydaje mi się, że nie byłoby głupie na taką romadkę zgrać akcje w doc niż pojedynczo post w post.

- Co do zalepiaczy itd w kabinie, ciekawy pomysł więc niech będzie, że jest jak w poście Mike'a. Ale trzeba się tam dostać czyli wykonaś ruch/test czy sie udało.

- Osoby nietomne (czwórka pechowców) nie jest w warunkach beztlenowych zbyt zdatdna do komunikatywnego mówienia, akcji, reakcji itd. Osoby w hermetycznych pancerzach mogą się komunikować raczej swobodnie przez komunikatory/Obroże. Osoby tomne ale bez hermetycznych pancerzy słyszą w słuchawkach co się mówi przez komunikator i niewyraźnie mogą odpowiadać póki siedzą przypięci na miejscu podpięci pod maski tlenowe.

- Zalepienie dziury jeśli się powiedzie zalepi dziurę. Dalej pozostanie wewnątrz trująca i zimna atmosfera. Zniknie wicher wdzierający się przez dziurę. Jest obecnie już spokojnie mróz na kilkadziesiąt stopni poniżej zera i poki kabina jest nieszczelna spada aż się wyrówna do tego co jest n zewnątrz. Na zewnątrz jest ok -100*C na tych wysokościach.

- Ok, rozpisałem w doc detale przepisu na tą katastrofę więc jakby co zapraszam na doc. Macie obecnie wysokość ok 24 km nad powierzchnią i prędkość ok 13 - 14 Machów. Pierwszy próg to by się porządnie rozbić o glebę to musicie miećna ok 13 km prędkosć większą niż 3 Machy by się efektownie rozwalić o glebę. Inaczej będzie jakieś tandetna symulacja lądowania bardzo - bardzo awaryjnego Ktoś się nie udziela w doc spoko. Ale jego postać pozostaje bierna podczas tych manewrów zdając się na bardziej katywnych członków grupy.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić

Ostatnio edytowane przez Pipboy79 : 29-12-2016 o 05:09.
Pipboy79 jest offline