Wątek: Posiadłość
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-12-2016, 11:03   #12
kanna
 
kanna's Avatar
 
Reputacja: 1 kanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputację
Poczułam, jak podnoszą mi się drobne włoski na karku. Dłoń, która upychałam w torebce znalezione przy facecie klucze i gumy, zwilgotniała.

Ktoś była poza mną – i moim nowym acz nieżywym niestety, znajomym Dave’em - w piwnicy. W tej sterówce. Znieruchomiałam, usilnie starając się sobie przypomnieć rozkład pomieszczenia. Dwie pary drzwi. Zasuwki, z drugiej wnęka. Tam mogły być kolejne drzwi. Lub – ten ktoś, czyją obecność wyczuwałam. Morderca.

Bzdura.

Cieć, lub inny pracownik obsługi. Tylko dlaczego się skrada, zamiast wyjść jak człowiek? Z drugiej strony – czemu ja się skradam i włamuję, zamiast podejść i się przedstawić? Nie wiedziałam.

Przeszłam szybko do drzwi z zasuwkami, wybrałam lewe i pociągnęłam metalowy bolec. Nie miałam dziś gotowości na kolejne, nowe znajomości. Wystarczy wrażeń jak na jeden wieczór.

Miałam nadzieję, że drzwi się otworzą bez problemu, a za nimi znajdę coś, czym będę mogła je zaryglować od tamtej strony.
 
__________________
A poza tym sądzę, że Reputację należy przywrócić.
kanna jest offline