Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-12-2016, 17:53   #7
kinkubus
 
kinkubus's Avatar
 
Reputacja: 1 kinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputację
Witam wszystkich. Wczoraj byłam tak zmęczona, że nawet nie wypełniłam pierwszego postu. Dzisiaj dopiero niedawno wróciłam i mogę operować przy kompie.

1) awatary na szerokość 200 poproszę.

2) możecie napisać jakiś wstępny post, jeśli chcecie. Np. co wasza postać robiła w trakcie tych dwóch dni, kiedy się ukrywaliście.
ad. No i jak się odnosi do tego, co się stało.

3) Do doca nie mają dostępu jeszcze hen_cerbin. Trzeba przeładować stronę, jeżeli ktoś tam siedzi i nie ma dostępu, a go tutaj nie wymieniłam.

4) Jeśli nie ma was na docu, to znacz, że po prostu nie zarzuciłam scenki. Co robiliście przez dwa dni, to już wasza sprawa.

5) Zadawajcie pytania, jeżeli chcecie się czegoś jeszcze dowiedzieć. Zrobię od tego sekcję pod dokiem.

6) Komentarze uzupełnię, jak dojdę do tego, co tam w ogóle powinno się znaleźć, oprócz mapy i linku do sesji.
 

Ostatnio edytowane przez kinkubus : 29-12-2016 o 18:08.
kinkubus jest offline