Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-12-2016, 10:09   #33
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
@Alaron, nigdy nie robiłam tajemnicy z tego, że u mnie w storytellingu czynnik losowy jest związany z aktywnością graczy. Nawet na początku sesji o tym pisałam. Los sprzyja tym, którzy są aktywni - po prostu.

@Wszyscy
Mamy kolejną turę. Tym razem raczej bez Mivnovy, który zgłaszał mi wyjazd.
Jeśli chodzi o akcję Robina i Keiko - oczywiście Keiko nie musi schodzić do lochów - to jej wybór, prosiłabym tylko żeby mnie powiadomić jeśli to nie ona idzie po schodkach na dół - wtedy podsuniemy kogoś innego <odgłos pełznących macek>.
Z racji zbliżającego się Sylwestra ustawmy deadline trochę dalej - na 8 stycznia.


A jako że dziś 30 grudnia, chciałam skorzystać z okazji i życzyć Wam Szczęśliwego Nowego Roku!

Oby 2017 przyniósł Wam więcej radości niż smutków, a rzuty MG od tego dziwnego Larpa zwanego życiem były dla Was korzystne podczas realizacji planów i marzeń.
 
__________________
Konto zawieszone.
Mira jest offline