Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-12-2016, 15:25   #13
Czudak
 
Czudak's Avatar
 
Reputacja: 1 Czudak ma z czego być dumnyCzudak ma z czego być dumnyCzudak ma z czego być dumnyCzudak ma z czego być dumnyCzudak ma z czego być dumnyCzudak ma z czego być dumnyCzudak ma z czego być dumnyCzudak ma z czego być dumnyCzudak ma z czego być dumnyCzudak ma z czego być dumnyCzudak ma z czego być dumny
Cześć, towarzyszko.

Od Nowego Roku wracam do pracy, więc będę miał mniej czasu na gry fabularne. Z tego powodu przedłużam termin na odpowiedź do jednego tygodnia, aby nie obniżyć jakości swoich postów w naszej grze. Nawet jak odpowiedź będzie raz na dziesięć dni - też będzie w porządku.

Mam dwie prośby natury technicznej odnośnie twojej ostatniej odpowiedzi w naszym "Gdzielniku". Przejrzyj jeszcze raz co napisałaś i wyeliminuj błędy ortograficzne/gramatyczne, proszę. Oraz używaj kursywy dla wypowiedzi swojej postaci, proszę również. Dziękuję, wiedziałem że to dla mnie zrobisz.

Rozwiązanie techniczne odnośnie sprawdzenia prawdomówności. Właśnie na taką okazję przygotowałem czynnik losowy. Aczkolwiek widzę dwa sposoby na podejście do tej sytuacji.

BEZ RZUTU: W iście narratorski sposób; w mojej odpowiedzi na twój post nie będzie żadnych faktów/danych/informacji na pytania siostry Tulei. Stopień prawdomówności Tulea sama będzie musiała ocenić, na podstawie odpowiedzi na zadane przez nią pytania, które im bardziej szczegółowe i specyficzne - tym lepszą będą miały wartość merytoryczną, na podstawie których będzie można wyciągnąć lepsze wnioski. I ocenić prawdomówność.

RZUT: Rozwiązanie szybsze. Jako że twoja postać już ma długą historię z Podopiecznymi, z pewnością wie czego szukać. Wyceniam to na +4. Dodaj +1 za każde pięćdziesiąt lat jej życia, a uzyskany modyfikator dodaj do rzutu K20. Trudność liczbową ustalam na 17. Jak ci się uda - to w swoim następnym poście napiszę jak sprawy prawdomówności się mają. Aczkolwiek moje podejście do tej materii może się różnić od twojego.

Podaj które rozwiązanie preferujesz, a jak to drugie to od razu przetestuj swoje szczęście.

Szczęśliwego Nowego Roku życzę. Aby był bardziej wstrząsająco-paraliżujący niż poprzedni.
 

Ostatnio edytowane przez Czudak : 31-12-2016 o 08:06.
Czudak jest offline