Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-01-2017, 13:13   #29
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Pozerstwo – to jedno słowo kojarzyło się Julii z lokalem, do którego skierowała ich Sara. Martwiła ją trochę obecność Sabiny i Marka, którzy na pewno zaczną się dziwić temu, że szmata nie przyjdzie razem z Andrzejem, dlatego już zaczęła kombinować nad możliwymi wymówkami.

- Sorry, że tak nachalnie was wyciągnęłam. – powiedziała z przepraszającym uśmiechem, gdy usiedli przy jednym z porysowanych i nadgryzionych zębami czasu (i nie tylko czasu) stolików. – Mój brat od początku roku podkochuje się w Sarze. – mówiła gładko, choć w gardle czuła powiększającą się grudę – Chciałam, żeby miał okazję zostać z nią sam na sam. Może w końcu odważy się i powie jej co czuje. Eh, tylko nie mówcie, że wam powiedziałam. Przez tydzień by się do mnie nie odzywał pewnie. – zachichotała, a jej pierś płonęła z powstrzymywanej rozpaczy.

Odruchowo złapała się pod szyją, masując delikatnie.
- A tak w ogóle niezła jazda z tym grobem, nie? – zagadnęła, by skierować myśli towarzyszy na inne tory.
 
__________________
Konto zawieszone.
Mira jest offline