Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-01-2017, 22:22   #148
hen_cerbin
 
hen_cerbin's Avatar
 
Reputacja: 1 hen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał xeper Zobacz post
Około 40 metrów, w momencie w którym ich zobaczyliście.
OK, czyli jeszcze z raz Axel wystrzeli a Wolfgang spokojnie czar rzuci zanim się walka zacznie.
W sumie może byśmy tak jak Kerm pisze się powoli wycofywali, a złodziej by został w ukryciu, później ich od tyłu zajdzie. Nóż w plecach może nie jest zbyt honorowy, ale za to dosyć skuteczny - to mutanty-bandyci więc szlachcic nie będzie miał nic przeciwko.

Później będzie 3 na 3 albo nawet 3 na 2 (zakładam, że choć jednego ostrzał wyeliminuje) i do tego łotrzyk za ich plecami - idealnie, żeby załatwić strzelca zanim zdążą zareagować - bo w tym to już ja i Kerm im przeszkodzimy... A jeden z mutantów jest chyba ranny, sądząc po tej krwi co ją z twarzy wyciera...

A, Hakon - ja wiem, że magiczne żądło ma ograniczony zasięg i z 40 metrów nie załatwi kusznika, ale moja postać nie wie tego, dlatego pyta.
 
__________________
Ostatni
Proszę o odpis:
Gob1in, Druidh, Gladin
hen_cerbin jest offline