Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-01-2017, 01:14   #505
Slaaneshi
 
Slaaneshi's Avatar
 
Reputacja: 1 Slaaneshi ma z czego być dumnySlaaneshi ma z czego być dumnySlaaneshi ma z czego być dumnySlaaneshi ma z czego być dumnySlaaneshi ma z czego być dumnySlaaneshi ma z czego być dumnySlaaneshi ma z czego być dumnySlaaneshi ma z czego być dumnySlaaneshi ma z czego być dumnySlaaneshi ma z czego być dumnySlaaneshi ma z czego być dumny
Hej, tutaj wierny czytelnik waszych przygód.

Bardzo lubię waszą sesję i czytam ją na bieżąco, świetna sprawa! Oby żyła jak najdłużej.
Zainspirowany, machnąłem wam troszkę fanartów. Pewnie będą następne - trzymajcie dalej poziom.

Jakość trochę słaba, bo rysowane na kolanie ale właśnie pod wpływem impulsu. Pewnie jakbym na poważnie przysiadł, to nigdy bym nie skończył.

Nasza.. czy bardziej wasza? Nie wiem jak na to patrzeć z mojej pozycji, w każdym razie "czyjaś" assassynka - Basima! Bardzo ciekawa postać, pewnie na swojej sesji bym nie dopuścił, a z drugiej strony sam chciał taką grać. Trochę po macoszemu, bo też jako pierwsza poszła pod piórko i jeszcze się nie rozkręciłem.

Mój ukochany niziołek, w scenie RPG roku 2016. Propsy dla Narratora. Jakbym był graczem, to bym osobiście do niego pojechał go udusić za akcję którą wam wywinął!

Wspaniale grany Balgrim w najśmieszniejszej scence, do której wciąż szczerzę banana. Wyszedł troszkę niezgrabnie może, w tym nieludzkim skręcie ciała ale nie mniej tak go sobie wyobrażam, wypadającego z przejścia w mroki pod miastem. "Doświadcznie i mądrość przed siusiumajtkami!"

Postacie może nie w 100% zgodne z opisami ale pozwoliłem sobie na troszkę 'reinterpretacji' artysty :P
Pozdrawiam!
S.
 

Ostatnio edytowane przez Slaaneshi : 04-01-2017 o 17:30.
Slaaneshi jest offline