Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-01-2017, 12:03   #257
Hawkeye
 
Hawkeye's Avatar
 
Reputacja: 1 Hawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputację
Ja dopiero wróciłem po świętach/sylwestrach. Także zaczynam bardzo powoli ogarniać życie, co raczej nastąpi całkowicie w przyszłym tygodniu jak wrócę już do pracy.

W międzyczasie po raz kolejny pojawia się pytanie co dalej. Jedno jest pewne, nie możemy dalej ciągnąć tej sesji na obecnych warunkach, bo po prostu nie zadziałało to odpowiednio.

Miałbym propozycję, aby wrócić do ustaleń jakie były mniej więcej poczynione w rekrutacji. Mianowicie:

-Czas odpisu ustalony sztywno na te 7 dni dla was - Ja będę się starał ogarniać jak najszybciej mogę po waszych odpisach kolejną kolejkę

-Ograniczenie gdoc do minimum. Rozbija sesję, gdy dialogi toczą się głównie poza nią.

-Z tego powodu powrót do zasady, jaką chciałem wprowadzić na początek, czyli dialogi w sesji (nawet jeżeli miałby to być bardzo krótkie posty), z krótkim czasem odpisu np. dwa dni i jeżeli, ktoś się w tym czasie nie odzywa, to po prostu lecimy dalej kontynuując dialog. Przynajmniej będzie widać, że coś się dzieje, więc motywacji dla paru osób może to dodać.
 
__________________
We have done the impossible, and that makes us mighty
Hawkeye jest offline