Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-01-2017, 19:09   #4
Luwinn
 
Reputacja: 1 Luwinn ma wspaniałą reputacjęLuwinn ma wspaniałą reputacjęLuwinn ma wspaniałą reputacjęLuwinn ma wspaniałą reputacjęLuwinn ma wspaniałą reputacjęLuwinn ma wspaniałą reputacjęLuwinn ma wspaniałą reputacjęLuwinn ma wspaniałą reputacjęLuwinn ma wspaniałą reputacjęLuwinn ma wspaniałą reputacjęLuwinn ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Vonsvikka Zobacz post
Dzień dobry, również życzę dobrej gry nam, graczom i Tobie, MG.

Zaraz zabieram się za czytanie pierwszego posta!

Edit:

Jako forumowy nowicjusz, czy mogłabym prosić o pomoc w umieszczeniu obrazka postaci w temacie gry? Gdy wchodzę w swoją kartę i klikam 'Edytuj szczegóły' niby mam opcje 'edit', żeby dodać obrazek, ale w praktyce to nie działa.
Zrób to co wcześniej tylko po kliknięciu w edit, jesli robisz to na komputerze pokrętłem myszki zjedź na samą górę strony bo to tam wyskakuje ta tabelka. Na samej górze poźniej już powinnaś sobie poradzić

Cytat:
Napisał MistrzGry Zobacz post
Również witam. Zastanawia mnie, jaką wiedzą dysponujemy na temat miasta? Jeśli jest ono takie popularne, zwłaszcza wśród czerwonych magów, to może nie powinniśmy zachowywać się jak zupełni obcokrajowcy? Ponadto, istotna wydaje się też sprawa formalna: system jest autorski, gramy magami, i to z niebylejakiej organizacji - chyba warto by spytać, zanim znajdziemy się w podbramkowej sytuacji: jakie mamy możliwości stosowania magii?
Niestety, jesteście zwykłymi nowicjuszami więc jesteście dla miasta obcy. Co do magii do wspominałem wcześniej że jest ona zapomniana. Sytuacja ma się podobnie jak w naszym świecie. Niby ktoś jej używał albo używa ale tak naprawdę nie ma na to żadnych dowodów. Na razie jest to tylko legenda.
 

Ostatnio edytowane przez Grave Witch : 05-01-2017 o 19:17. Powód: post pod postem
Luwinn jest offline