Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-01-2017, 20:13   #505
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Gettor Zobacz post
Niezły pomysł (moim zdaniem) z tymi miniaturkami. Wrzuciłem miniaturkę Revaliona do doca z Formacją w ramach testu

Trzeba trochę komórki w skoroszycie powiększyć, ale to chyba nie problem. Jak myślisz Warlock?
To nie problem i świetny pomysł moim zdaniem (że też na to nie wpadłem ). Nie jestem w stanie teraz tego zobaczyć, bo w pracy siedzę, ale jak wrócę do domu to pogrzebię z tym. Powiększę mapę bitewną do większych rozmiarów (może nawet 2.5 cm na 2.5 cm jak w oryginale) i zobaczę jak to wszystko będzie funkcjonować.

@Kinkubus

Są inne programy, choćby taki Pyromancers Guild, ale nie ma do nich podglądu z większości urządzeń mobilnych, a poza tym stworzenie pola walki zajmuje zdecydowanie więcej czasu. Jeśli te doki to jakiś problem, to mogę rozważyć skorzystanie z dedykowanych programów, ale moim zdaniem więcej z tym kłopotu niż pożytku.
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019
Warlock jest offline