Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-05-2007, 16:15   #4
Radosław
 
Reputacja: 1 Radosław jest godny podziwuRadosław jest godny podziwuRadosław jest godny podziwuRadosław jest godny podziwuRadosław jest godny podziwuRadosław jest godny podziwuRadosław jest godny podziwuRadosław jest godny podziwuRadosław jest godny podziwuRadosław jest godny podziwuRadosław jest godny podziwu
Witam

Raden z Rodu Syczącego Węża. Książe z odległej krainy, nieposiadający nic poza swoim mieczem, któremu najpierw nadawał tylko cech magiczne, a potem otrzymał je od bogów. Przyjaciel Elfów, które powierzyły mu nie lada zadanie, a mianowicie ratunek złotego smoka.
Wspierający zawsze bezbronnych i uciśnionych. Mimo tego, że nie był pospolitym osiłkiem, a jedynie zwykłym człowiekiem niejednokrotnie ratował życie swoim przyjaciołom, lub całej drużynie (to nie moja wina, że kostki stały po mojej stronie). To mój najlepszy bohater, którego mam do dzisiaj, i który stanowi szczyt moich osiągnięć w młotku.

Pozdrawiam Radosław
 
__________________
W ferworze walki, na polu bitwy jakim jest życie obronną ręką wychodzą tylko Ci, których serca nie potrafią klęknąć przed nieprawością.
Radosław jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem