Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-05-2007, 16:28   #6
Khalida
 
Reputacja: 1 Khalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnie
Jeśli chodzi o moją postać to saperka wzorowana na saperach z "Malazańskiej Księgi Poległych". Nazywała sie Kłopot, choć nie często wpadała w tarapaty. Drużyna obchodziła sie z nią bardzo delikatnie, bo zawsze nosiła ze sobą środki wybuchowe... Postać została zapamiętama w mojej drużynie po dziś dzień ze względu na imię ( potem została przez przypadek dziwnie powiązana z następną postacią, którą zaraz opisze)

Nieszczęście. Dostał on takie imię przez Kłopot. Ale już spiesze z wyjaśnieniem - otóż Nieszczęście był moim ulubionych BN, którego często wprowadzałam do swoich przygód. Był magiem, służył pewnemu bogu, i bardzo często przeszkadzał lub pomagał drużynie. Przez wiele, wiele przygód nie zostało wyjawione jego imię, a drużyna sie o nie nie pytała. W końcu został wiązany z Kłopot, jako że ona wyznawała tego samego boga, i drużyna nazwała go Nieszczęście ( bo kłopoty chodza parami ). Mag ten bardzo często zamieniał sie w białego kota, przez co wyniknęło wiele ciekawych sytuacji (duża część drużyny go nielubiła, więc szybko otrzymał równiez przydomek "kuweta")
 
__________________
Każdy powinien mieć motto.
Nawet jeśli jest dziwne:
"I'm greedy, not stupid..."
Widzicie?
Khalida jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem