Wątek: Conan RPG
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-01-2017, 16:01   #14
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Nami Zobacz post
Nie, wystarczyło grzecznie mi napisać, o co chodzi i by było po problemie Naprawdę, nie ma w tym nic strasznego, tym bardziej, że nie stawiam ostów, a jedynie zwracam uwagę na to, na co mam obowiązek zwracać. W tym przypadku zwróciłam źle i to raczej koniec opowieści
Niektórych nie stać nawet na odrobinę uprzejmości, a później dziwią się, że ludzie nie walą drzwiami i oknami do ich sesji, kiedy tyle wysiłku w nie włożyli. Nie jesteś jednak odosobnionym przypadkiem, bo gdziekolwiek moderacja popełni choćby najmniejszy błąd (i nie jest to specyfika wyłącznie tego forum), to zaraz zlatują się "obrońcy uciskanego ludu". Taka to ludzka mentalność jest...

@Xeper

Conan RPG i przede wszystkim BRP to moje wymarzone połączenie, ale na Twoim miejscu nie stosowałbym lokacji obrażeń (bo niepotrzebnie komplikuje rozgrywkę), a przyjąłbym bardziej standardowy model z gold booka, czyli abstrakcyjna pełna wartość HP + specjalne obrażenia krytyczne (były chyba gdzieś tam dalej opisane). W każdym razie, z mojej strony duże brawa za podjęcie tematyki i wybranie BRP jako głównego konia pociągowego sesji. Nie zagłosuję, bo nie zagram (zbyt mało czasu, bo wziąłem udział w kolejnej sesji), ale będę was czytać.
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019
Warlock jest offline