Wątek: Posiadłość
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-01-2017, 00:19   #14
kanna
 
kanna's Avatar
 
Reputacja: 1 kanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputację
Wrzasnęłam.

- To niemożliwe – pomyślałam.
- To niemożliwe – powtórzyłam głośno, żeby przywrócić się do rzeczywistości i odpędzić halucynacje.

Dave wyraźnie nie przejął się ty, że nie jest możliwe, aby szedł po śmierci w moją stronę. Więcej – wydawał się nabierać wprawy w przemieszczaniu nieżywego ciała.
- Golem? Zombie? Nieumarły? – przemknęło przez moją głowę z szybkością błyskawicy. – Hologram? Blue screen? Virtual reality? – podpowiedziała ta rozsądniejsza część mojego mózgu.

W sumie nieważne. Nie po to tu wlazłam, żeby teraz dać się zabić nieżywemu Dave’owi. (Choć z drugiej strony ciekawym problemem prawniczym wydawało się skazanie nieżywego kogoś za zabójstwo żywej osoby…Moja sprawa byłaby precedensowa).

Kiedy już uświadomiłam sobie, co myślę, zrozumiałam, ze jestem w szoku. Nie było teraz na to czasu. Rzuciłam się w stronę reflektorów, aby je włączyć. Nieumarli zwykle źle reagowali na światło (lub może słońce?). Jeśli nawet nie rozpadnie się w pył, to może przynajmniej oślepię go i zyskam czas niezbędny na zamknięcie i zaryglowanie drzwi.
 
__________________
A poza tym sądzę, że Reputację należy przywrócić.
kanna jest offline