Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-01-2017, 19:32   #11
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
OK, mam czas napisać coś o swojej postaci, w sensie jej zdolnościach, to napiszę:

Posiadam nieskończony zapas Detect magic, którym mogę rzucać jak prawdziwa furiatka i paranoiczka. Prócz tego mogę summonować proste stworki, które zrobią wszystko i królowa nie będzie musiała się wysilać.
Dodatkowo spam Eldritch blast (3d6), łażenie po ścianach i sufitach, jak w egzorcyzmach Emily Rose, robienie wokół ciemności (bo światło jest fe) oraz przyzywanie nieznośnych muszek i innego roju, który wpada latem do oka i roześmianej paszczy.
Z tych mniej fajnych spraw, to tylko UMD, Spellcraft, ciche stąpanie (co by żadna jęczybuła jej nie zaczepiała), Wiedza Arcana i Plany, trochę zastraszania no i koncentracja.

Takie tam - nudy.
 
__________________
Discord podany w profilu
Nami jest offline