Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-01-2017, 09:16   #270
Mroku
 
Mroku's Avatar
 
Reputacja: 1 Mroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputację
No i skończyliśmy . Dziękuję Wam za grę, mam nadzieję, że sesja w miarę się podobała i że chociaż trochę dobrze się bawiliście. Sam od siebie muszę napisać, że przygoda miała sporo nieścisłości, które musiałem korygować w trakcie, dlatego nauka na przyszłość taka, żeby nie brać netowych przygód do pbf-a - nawet, jeśli zdobyły wyróżnienia w jakichś tam konkursach

Oczywiście wszystkim, którzy dotrwali do końca rozdam za chwilę reputki (o ile system pozwoli - jeśli nie, to za jakiś czas) i niebawem napiszę do Fyrskara, żeby przeniósł przygodę do Sali Chwały . Ja miałem fun z pisania dla Was i nigdy nie brałem się za to z przymusu. Przy okazji udowodniłem i sobie i pewnie też Wam, że potrafię pociągnąć przygodę do końca, nawet pomimo tych nieprzychylnych notek sprzed niemal 10 lat

Raz jeszcze dzięki za grę i do zobaczenia w "Braciach Krwi"
 

Ostatnio edytowane przez Mroku : 08-01-2017 o 09:20.
Mroku jest offline