Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-01-2017, 09:36   #28
Gettor
 
Gettor's Avatar
 
Reputacja: 1 Gettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Kawalorn Zobacz post
Coś się nie kwapicie do uzupełniania notatnika. Ja tam umieściłem m.in. centaura obieżyświata gadającego po karczmach i MG nawet mi z liścia nie dał, więc mniemam, że nie muszą to być jakieś ważne rzeczy.
Notatnik sesyjny jest dla Was, żebyście umieszczali tam osoby / miejsca / wydarzenia z historii Waszych postaci, które chcecie żeby były znane innym graczom i - w konsekwencji - możliwe do spotkania / zwiedzenia w trakcie sesji.
Drugą funkcją notatnika jest wpisywanie na bierząco (również przez graczy) rzeczy które spotkacie w trakcie sesji, żeby nie szukać później o nich informacji po postach na forum.

Jeśli więc coś ma minimalną ilość sensu i chcecie to "zapamiętać" dla siebie lub innych - notatnik jest idealnym miejscem.

Edit:
Co zamierzacie robić po wyjściu z posterunku? Zakładam, że będziecie wyruszać do lasu jeszcze tego samego dnia o ile nie wyrazicie innej chęci, więc... zakupy, zbieranie informacji, prosto do lasu, inne?
 
Gettor jest offline