Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-01-2017, 11:49   #103
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
@Wszyscy

- Ok, mi po nowym roku trafiło trochę więcej jazdów i rozjazdów niż planowałem w nowy rok i okolice stąd moja ograniczona aktywność ogólnosesyjna. Wróciłem dziś w nocy i już wróciłem po pierszym dniu w robocie. Sesja więc powinna w miarę wrócić na bardziej standardowe tryby. Na dniach postaram się sprokurować posta.


- Ok, poczytałem, podumałem myślę, że czas dobry jest na tą symulację, że tak nie do końca ta katastrofa wyszła w pełni. Więc chciałbym wiedzieć czy ktoś korzysta ze spadochronów.

- Jeśli ktoś korzysta musi być przypięty na fotelu. Skacze z tym co ma na sobie (na KP) bez broni długiej. Pancerze wspomagane są zbyt duże by skorzystać z tej opcji. Każdy taki skoczek ląduje wówczas indywidualnie. Uznam, że pilot poinforume resztę o odpowiedniej wysokości do skoku chyba, że Buka podeklaruje inaczej z przekazywaniem tego info.

- Jeśli ktoś zostaje w środku wówczas zdaje się na umiejętności pilota/kompów. Osoby przypięte do foteli odniosą pewnie mniejsze obrażenia od zderzenia. Pilot przy rdzeniu nie ma się jak przypiąć więc jeśli zostaje na miejscu do końca jest traktowany jak nie przypięty. Wielkość obrażeń zależy od prędkości zderzenia czyli od wcześniejszych wyników pilotowania.

- Post postaram się odpisać na dniach, może nawet udałoby się w nocy. Jeśli ktoś nie odezwie się do momentu pisania przeze mnie posta uznam, że jest przypięty/nieprzypięty jak w tej chwili. Jeśli ktoś jest odpięty, pokulam czy udało się komuś wrócić na fotel. Bez deklarki nikt też nie skacze ze spadochronem.

- Ja wracam na normalne tryby odpisu czyli przez większość tygodnia w dzień mnie nie ma i nie odpisuję. Jestem pisaty najczęściej po nocach.



@Mike i Erhan

- Z tymi awkami i panelami fajno jakbyście coś pomyśleli. Chociaż taki by było na co okiem rzucić i najmniej nie pasuje. Potem najwyżej się wymieni jakby co. Ale fajnie jakby teraz jakieś były te fotki.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić

Ostatnio edytowane przez Pipboy79 : 09-01-2017 o 12:20.
Pipboy79 jest offline