Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-01-2017, 19:10   #109
Buka
Wiedźma
 
Buka's Avatar
 
Reputacja: 1 Buka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Mike Zobacz post
Awek, mam dwa robocze awki dla marudzących klientów, Bratt Pitt i Sean Connery :P Wylosuje którego wstawię, drugiego pożyczę Ehranowi
OMG... nieeeee chyba serio muszę wam pomóc, "wkrótce" zarzucę wam obu na skrzynki wieeeele propozycji, może co podpasuje

Tak ogólnie zaś... no chyba nam idzie dobrze z tym lądowaniem nie? To po kiego rozmyślać o wyskakiwaniu na spadochronach i utratach głównych broni? W/g moich skromnych obliczeń, jeśli wszystkie kolejne testy pilotowania się powiodą, prędkość 1 Macha osiągniemy na 9-tym km... a co za tym idzie, zostaje ich jeszcze 8 :PP żeby sobie wylądować (ewentualnie, żeby podumać, czy skaczemy czy nie, nawet i aż do wysokości 1km?). A jak już będziemy na tym 1-szym km. to tam też chyba da się jakoś zwalniać/hamować i te sprawy?

A w sumie w związku z tym: To raczej nie powinna być jakaś wielka kraksa (jak oczywiście wszystko dobrze pójdzie), bardziej takie... "twarde" lądowanie, co najwyżej kto sobie guza nabije, gorzej jednak z samą Isabell, pewnie się rozpłaszczy na tej konsoli... poskładacie/poniesiecie mi ją jak co? Tylko mi jej nie dobijać! <pacza w sumie odnośnie obu kwestii, w kierunku Black 09>

Cytat:
Napisał Pipboy79 Zobacz post
- Post postaram się odpisać na dniach, może nawet udałoby się w nocy. Jeśli ktoś nie odezwie się do momentu pisania przeze mnie posta uznam, że jest przypięty/nieprzypięty jak w tej chwili. Jeśli ktoś jest odpięty, pokulam czy udało się komuś wrócić na fotel. Bez deklarki nikt też nie skacze ze spadochronem.
Łooooł, łooooł, prrrrrrrr ale to już dziś?? Toć to w cholibę za mało czasu dla wszystkich, żeby każdy zdecydował ostatecznie co robi...

No chyba, że ja źle rozumieć :PPP

Pozdrawiam!
 
__________________
"Nawet nie można umrzeć w spokoju..." - by Lechu xD
Buka jest offline