Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-05-2007, 23:15   #73
Malekith
 
Malekith's Avatar
 
Reputacja: 1 Malekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumnyMalekith ma z czego być dumny
Widzę, że figuruję na liście Faktycznie, obecność deklarowałem jeszcze na naszym toruńskim zlocie (dżisas... mam wrażenie, że to było całe wieki temu... ), potem jeszcze ją potwierdzałem u Rudej

W chwili obecnej moje pojawienie się na konwencie tkwi pod poważnym znakiem zapytania Mgrka przesunęła się wprawdzie na wrzesień, więc z tym nie problem. Problem w tym, że od czerwca rozpoczynam kurs instruktorski w Toruńskim Związku TKKF. Będzie się odbywał w trybie weekendowym... a zlot jakby nie patrzeć "zahacza" o weekend. Nie wiem jeszcze jak to będzie, więc niczego jeszcze nie deklaruję. Chociaż kurs ten POWAŻNIE uszczupli mój budżet wakacyjny... :/

Jak rozpocznę kurs to będę znał sytuację i ostatecznie się zdeklaruję co do mojej obecności. Tak tylko mówię, jakby coś... Nie bijcie...
 
__________________
Są dwa rodzaje ludzi: ci, co robią backupy i ci, co będą je robić...
Malekith jest offline