Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-01-2017, 02:25   #35
Aeshadiv
 
Aeshadiv's Avatar
 
Reputacja: 1 Aeshadiv ma wspaniałą reputacjęAeshadiv ma wspaniałą reputacjęAeshadiv ma wspaniałą reputacjęAeshadiv ma wspaniałą reputacjęAeshadiv ma wspaniałą reputacjęAeshadiv ma wspaniałą reputacjęAeshadiv ma wspaniałą reputacjęAeshadiv ma wspaniałą reputacjęAeshadiv ma wspaniałą reputacjęAeshadiv ma wspaniałą reputacjęAeshadiv ma wspaniałą reputację
@Pip

Tak, każdy ma motur.

Rozdawanie punktów standardowo. Pakiecik 5. 1 poziom bez pakietu 3. Załóżmy, że pakiet z motorami możesz kupić za 4

Co do ekwipunku, wyślij KP, to będziemy dodawać albo ujmować

1. Co do Detroit to specjalnie się w ten podręcznik nie zagłębiałem. Generalnie będę wprowadzał tam trochę wątków własnych. Wydaje mi się, że opis z podręcznika podstawowego wystarczy. Reszta to moja chora fantazja

2. Nie chce mi się bawić w deklaracje po segmentach. Uproszczę mechanikę neuro i tyle. Postaram się opracować jakiś system pisania, żeby bójka w barze nie zajmowała nam 2 miesięcy.

3. Dobrze będzie jak opiszecie w poście jakieś reakcje swojej postaci. Przemyślenia i mowa ciała mile widziane. Nie oczekuję tutaj opisów na miarę Tolkiena. Możecie zerknać na moją sesję Hijo de la luna w dziale Świat mroku. Tyle mi w zupełności wystarczy.

4. To już zależy od Was. Jeśli będzie mi się coś kłóciło z wizją, to postaram się delikatnie Was nakierować na bardziej odpowiadający mi tor. Nie wykluczam też, że może to zadziałać w drugą stronę tak samo
Mechaniką i turlaniem bym się nie przejmował specjalnie. Nie będę Wam nakazywać rzucać na zastraszanie dwóch chłystków, gdy będziecie stać całą bandą. Mechanika będzie w sytuacjach konfliktowych. Bardziej skłaniam się w stronę storytellu.
 
__________________
Sanity if for the weak.
Aeshadiv jest offline