Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-01-2017, 10:14   #81
Dnc
 
Reputacja: 1 Dnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał pi0t Zobacz post
Dnc pomyślimy zobaczymy, ale w czasie walki w zwarciu mogła by mu się stać krzywda więc mogę się kotem dzielić :P choć myślałem nad jeszcze drobną korektą ekwipunku, mam sakiewkę na złoto, na kule i ładunki prochowe, to mogę mieć trzecią na kota
Jak na razie licząc graczy tylko Baird jest za zostawieniem kota, więc nie jest źle. Przy okazji wybacz, ale Luther kojarzy mi się zbyt silnie z serialem. Do tego mamy jedną kobietę w drużynę, więc zostaje puszek. Chyba, że ją przegłosujecie.

żywy inwentarz jest w zbrojowni starego świata choć i w podstawce też trochę zwierząt znajdziesz. Wahałem się nad kilkoma krowami/kozami/owcami/drobiem to tak w ramach samobieżnego prowiantu :P
Luther mega serial ale z tym czwartym sezonem to mnie wpienili! Czekałem 2lata a oni dwa odcinki i do tego słabe...

Skąd Twój kozak tyle złota ma?
Chyba MG okradł

Kota niziolek na czas walki chętnie schowa do plecaka biorąc pod uwagę jego szczęście do wypadania w kłopoty to na nude nie będzie narzekać
 
Dnc jest offline