Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-01-2017, 22:07   #12
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
Skoro Jill nie przychodziła żadna sensowna odpowiedź, to pozostało tylko spełnić zalecenia dziadka. Założyła ulubioną kraciastą koszulę, dżinsy i glany gdyby miała skopać komuś tyłek. Z miejsca dała poznać co myśli o tj całej rodzinnej tajemnicy
- Nie mogłeś mi o tym powiedzieć wcześniej!? Może tak przy okazji tłumaczenia pszczółek i motylków, czy o tym całym dojrzewaniu. Ktoś mógł powiedzieć “Jill tak przy okazji może się zdarzyć, że będziesz zmieniać się w wilkołaka?!”
Albo, że kiedyś bym miała chłopaka? Może szanse są niskie bym wyszła za mąż, ale jak mam teraz skoro dowiaduje się, że zamiast dzidziusia mogę urodzić szczeniaczki!?
I takie tam gadanie, że powinnam wyjechać?! Ze mnie to nie dotyczy?! A co jeśli kogoś pogryzę?! Albo zmienię się znowu?! I bez tego mam stresujące sesje studenckie?!


Dziadek podrapał się po skroni
- W sumie to powinniśmy, ale skoro się nie przemieniałaś, to nie było potrzeby. Właściwie to jesteś strasznie opóźniona pod tym względem, twojemu kuzynowi udało się w wieku piętnastu lat, pamiętasz tą zniszczoną przyczepę kempingową? Duchy nas, zazwyczaj, powiadamiają kiedy ma zajść przemiana, i tak było w tym przypadku, trochę dopomogliśmy szczęściu,i tak dostałaś tę pracę, jakby nie było to lato, to mój znajomy w Portland podpaliłby twoją uczelnię - dziadek się uśmiechnął dumny najwyraźniej z siebie
- Nie możesz kontynuować studiów, na pewno nie w Portland. Widzisz wnusiu, wampiry też istnieją, nie świecą się w ciemności. Pamiętasz Ojca chrzestnego? One są takie razy dziesięć, - tym razem dziadek był poważny.
 
__________________
You are braver than you believe, stronger than you seem, and smarter than you think. Kubuś Puchatek aka Winnie the Pooh

Ostatnio edytowane przez Guren : 06-08-2017 o 10:02.
Guren jest offline