Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-01-2017, 22:35   #119
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Zajmę się granatem. Sorki ale mi wypadł nagły wypadek losowy i internety mam od swięta raz w tygodniu i to na parę minut Wracam w czw
- To czekamy i wracaj do nas jak najprędzej



Cytat:
Myślałem, że Ty turlasz.

I nawet jak będę miał nieoskrobany karabin, to będę miał ten karabin w ręku, a nie stojący na stojaku w lądowniku :P
- Pokulałem. Sukces. Czyli udało się wyrwać karabinek bez przeszkód. No to 1 Akcja w 1 turze poszła. Co robisz dalej?



Cytat:
Jak tak patrze, to wszyscy obcy są w zasięgu bliskim. Czyli mam +2 do strzelania?
- Tak, wszyscy są w bliskim więc masz +2 o trafienia jeśli chodzi o dystans. Ale w doc rozpisałem Ci te mod nieco dokładniej.



Cytat:
Czyli ostatniego muszę zadusić gołymi rękami? :P
- To MG się pyta co robi postać Gracza a nie na odwrót... Poza tym do tego który wygląda jako ostatni to jeszcze jest jakieś z pół tuzina kolegów wcześniej



@Mira

- Ruch jaki zauważyła Twoja hirołsówa to tak z kilkaset metrów. Z pół kilometra albo i więcej. Najbystrzejsze oczy nie wyłapią szczegółów póki się nie zbliżą. Jest to też powyżej większości zasięgów przeciętnej broni ręcznej w obie strony.

- Te ok 100 m jeśli całą turę poświęcisz na bieg pokonasz w ok 10 tur biegu. Wówczas byłabyś przy wraku.


@Mike

- Twój hiroł i większość ludzi 100 m pokonuje w 10 tur jeśli przez te tury tylko biegnie. Zaobserwowane stwory są 2-3x szybsze od ludzi czyli pokonują te 100 m w 5 do 3 tur. Jeśli poświęciłbyś chwilę na obserwację (1 Akcja) wówczas byś pewnie mógł się zorientować czy to te szybsze czy wolniejsze z nich. Przy uciekaniu więc stwory dogoniłyby biegnącego człowieka po ok 5 - 8 turach. Tak czysto matematycznie bez udziwnień.


@Hen

- Robot gdzieś tam nadal jest w tym dymie. Diagnostyka pokazuje uszkodzenia ale nadal jest zdatny do lotu. Też oberwał 3 uszkodzenia. Dron sam się nie wydostanie. Trzeba do niego dotrzeć i poodpinać.



@Lądownik

- Lądownik się gibie na krawędzi i dymi. Co każde 5 tur kulam co się stanie z promem. Na 6 - 9 spada. Każdy kto będzie w środku spada razem z nim. Na 10 spada i wybucha w nim pożar. Przy spadaniu podobne zasady jak przy lądowaniu czyli przypięte osoby odnoszą połowę obrażeń od tych luzem. Dla orientacji jeśliby Rain dobiegła do wraku to jest 10 tur czyli 2 testy.

- Wydostać się z lądownika można próbować przez drzwi. Zdany test Percepcji to 1 tura do drzwi, oblany to 2 tury. Jest na tyle dymno i ciemno, że poruszać się trzeba po omacku. No chyba, że coś wymyślicie.

- Swobodnie mogą się poruszać i oddychać osoby z hermetycznymi pancerzami oraz samodzielnymi maskami tlenowymy (Krunt i Vaugh). Pozostali mogą oddychać spokojnie póki mają swoje maski czyli są w pobliżu foteli. Po zdjęciu maski/rozczelnieniu pancerza zaczyna się kaszel, łzawienie oczu, gardła itd.

- Światło niewiele pomaga w takim zadymieniu. Rozświetla na krok a nie pół kroku/wyciągniecie ręki. Ale źródła światła widać z paru kroków więc samemu niezbyt rozświetlają teren ale pomagają w orientacji gdzie są jakieś źródła światła. Każdy Parch ma latarkę w klapie uruchomienie/dobycie to 1 Akcja. Poza tym każda broń ma latarkę taktyczną.

- Użycie środków leczących też 1 Akcja.


- Na razie rozpiska co i jak w tej turze wygląda tak:


Tura 1:

Black 1: 7/10 (fotel) ?
Black 2: 7/10 (fotel) ?
Black 3: 7/10 (fotel) sprawdza drona
Black 4: 7/10 (fotel) ?
Black 5: 4/10 (podłoga) ?
Black 6: 7/10 (fotel) ?
Black 7: 7/10 (fotel) ?
Black 8: 7/10 (fotel) ?
Black 9: 10/10 równina - ruch
Black 0: 10/10 krater - odrywa karabin + ?
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline