Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-01-2017, 19:43   #29
kinkubus
 
kinkubus's Avatar
 
Reputacja: 1 kinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputację
1) Jest odpis na doku. Albin będzie przychylny decyzjom grupy, dopóki Hazard nie wróci.

2) Wrzuciłam mapę na doca (pierwszy link w pierwszym komentarzy zmieniony), żeby można było przestawiać po niej pionki. Grupa Albina jest niebieska, Rodrika fioletowa (wasze kolory na doku głównym).

3) Dodałam log z pytaniami do pierwszego posta komentarzy. Tam znajdują się wszystkie pytania, jakie zadawaliście w głównym doku.

4) Przepraszam za zwłokę. Nowy rok się ze mną nie pieści i mam znacznie mniej wolnego czasu, niż przypuszczałam, a ogarnianie materiałów do tej sesji jest czasochłonne. Nie będę ukrywała, że nie wiem, czy to się poprawi. Gorzej niż teraz prawie na pewno nie będzie, a lepiej... cóż, chciałabym, ale mój charakter mi podpowiada, że jednak nie będzie to takie łatwe. Nie chcę was ściemniać, dlatego informuję, że zamiast ganiać was z pisaniem postów, sama się ślimaczę i mogę się ślimaczyć jeszcze przez jakiś czas.
 
kinkubus jest offline