Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-01-2017, 15:51   #38
Egzio
 
Egzio's Avatar
 
Reputacja: 1 Egzio ma w sobie cośEgzio ma w sobie cośEgzio ma w sobie cośEgzio ma w sobie cośEgzio ma w sobie cośEgzio ma w sobie cośEgzio ma w sobie cośEgzio ma w sobie cośEgzio ma w sobie cośEgzio ma w sobie cośEgzio ma w sobie coś
Cytat:
Napisał Jaśmin Zobacz post
Tak w przybliżeniu, co się stanie jeśli odmówimy współpracy?
Mam na myśli, będziemy grać dalej czy zawalimy sesję?
Chyba najgorsze co możemy zrobić to podjąć decyzję każdy sobie.
Będziecie grać dalej - od początku spodziewałem się że odmówicie, bo oferta jest ryzykowna, a jedyna korzyść dla waszych postaci, to tymczasowo potrojona wypłata. A zleceniodawca jest zastraszającą was, sztuczną inteligencją.
Swoją drogą - nigdy nie słyszeliście o możliwości przeniesienia całej osobowości człowieka, wraz ze wspomnieniami, do świata wirtualnego. To, co powiedział wam mężczyzna, brzmi totalnie abstrakcyjnie - tak, jakbym wam teraz powiedział, że jestem kosmitą. Sztuczna inteligencja jest inteligentniejsza i bardziej błyskotliwa, potrafi sama budować zdania i odpowiednio reagować na sytuacje - ale daleko jej do posiadania pełnej świadomości. A co dopiero do BYCIA klonem rzeczywistej osoby, łącznie z posiadaniem jej wspomnień.

Niemniej być może wasze postacie będą łakome na pieniądze? Już wasze wypłaty w ,,Pear'' są spore (ponad 30 tyś dolarów tygodniowo - to naprawdę bardzo dużo pieniędzy, jak na beta-testerów), więc wizja podniesienia tego do 90 tysięcy może być kusząca.
Decyzja należy do was.
 
Egzio jest offline