Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-01-2017, 19:50   #19
Ardel
 
Ardel's Avatar
 
Reputacja: 1 Ardel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputację
Dobrze - sesja wystartowała.
Ekwipunek, który chcielibyście otrzymać, napiszcie mi najpierw w komentarzach, to ustalimy jego statystyki, ciężar i całą resztę.
I, jeżeli nie macie pytań do Geoffreya, to nie będę miał na początku wiele do pisania - pogadajcie, poplanujcie i pomyślcie. No i mam nadzieję, że się będziemy dobrze bawić.

Macie link do ekwipunku. Jeżeli chcecie coś jeszcze - piszcie tutaj, dopiszę do listy. Możecie wziąć tego ile chcecie, nie przekraczając ciężaru 20 (więcej bez plecaków nie udźwigniecie). Ale najlepiej się ograniczyć do 10, później zaczynają się problemy (do 15: 1 siły na godzinę, ograniczenie szybkości 2; do 20: 2 siły na godzinę, ograniczenie szybkości 4, minusy do skradania i innych).
 
__________________
Prowadzę: ...
Jestem prowadzon: ...


Ostatnio edytowane przez Ardel : 15-01-2017 o 20:48.
Ardel jest offline