Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-01-2017, 01:12   #138
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Ej, ale ogarnijmy najpierw jakieś zasady stosowania doca, bo jest chaos i akcja zaczyna się rozjeżdżać, że proszę siadać.
- No jak z jedna połowa dzieci w piaskownicy zaczyna wycieczkę idąc z nauczycielem co krok a druga połowa nie chce nawet wejść do piaskownicy no to faktycznie zaczyna się robić kłopot

- A bardziej na serio to postanowiłem posłuchać Twojej właśnie rady i zrobić doc obowiązkowy jednak. Co napisałem na koniec swojej tury w komentach. I jakby komuś udało się zgapić aktywność w doc co jakiś czas tak z co dzień czy dwa umieszczam info w komentach o aktualizacji tego co się dzieje w doc.

- Tak, że ten... Jak ktoś ma coś jakieś kłopoty czy problemy z używaniem doc niech da znać. Jak ma jakieś pomysły co do poprawienia używalności doc to też niech się nie krepuje i mówi śmiało. Zobaczymy co da się zrobić No ale jak nie to zostaje jak jest w tej chwili.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline