Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-01-2017, 16:35   #106
Matyjasz
 
Reputacja: 1 Matyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemu
Gratulację za uniknięcie straży, choć to głównie zasługa szczęścia i kostek. (Naprawdę chciałem by was złapano )

Na pochwałę zasłużył sobie hen_cerbin za pomysł nasłuchiwania.
Wspomniani zostają także WolfSet i Amon za interakcje między postaciami.

Teraz to właściwie jesteście w mieście i możecie robić co chcecie, ja tylko daje sugestię.

Zgodnie z założeniami rekrutacji termin na odpis to dwa dni czyli kończy się 18 stycznia.
NPCtów oczywiście możecie sobie wypytywać o różne rzeczy.

W teście przekonywania teoretycznie powinienem użyć przekonywania zamiast ogłady ale ponieważ nikt z biorących w sporze nie miał tej umiejętności to rzucałem na samą cechę.

O młotkowej mechanice
Testy przeciwstawne
Testy przeciwstawne wykonuje się tak samo jak test zwykły, tylko rzucają dwie "spierające się" ze sobą postacie.
Jeżeli jedna postać zda test a druga nie to spór wygrywa ten kto test zdał. (Lithalhil wygrał z Hunni)
Jeżeli obie postacie zdały test to wygrywa ten kto zdał test lepiej.
Jeżeli obie postacie nie zdały to są dwie możliwości, do wyboru przez MG:
a) Remis gdzie nikt nie uzyskuje żadnej przewagi (Lithalhil i strażnik)
b) Przerzut do skutku aż komuś się uda.
Ja uznałem, że straż was nie widzi a wy nie jesteście wstanie wywnioskować nic z ich ruchu.
 
Matyjasz jest offline