Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-01-2017, 23:23   #6
Lunatyczka
 
Lunatyczka's Avatar
 
Reputacja: 1 Lunatyczka ma wspaniałą reputacjęLunatyczka ma wspaniałą reputacjęLunatyczka ma wspaniałą reputacjęLunatyczka ma wspaniałą reputacjęLunatyczka ma wspaniałą reputacjęLunatyczka ma wspaniałą reputacjęLunatyczka ma wspaniałą reputacjęLunatyczka ma wspaniałą reputacjęLunatyczka ma wspaniałą reputacjęLunatyczka ma wspaniałą reputacjęLunatyczka ma wspaniałą reputację
Ok, mi pasuje. Ja mogę od razu wrzucić fakty jakie mogą być znane na temat mojej postaci.

1. Wciąż młoda wdowa po dużo starszym od niej sir Henrym Milesie Fitzalan-Howardzie, Księciu Norfolk oraz kierowcy wyścigowym. Zmarłym przed dwoma laty po tragicznym w skutkach wypadku podczas wyścigu.
2. Córka Samuela Liddla MacGregor Mathers'a - znanego okultysty i podróżnika. Założyciela Hermetycznego Zakonu Białego Blasku i współpracownika Alistera Crowleya. Członka Oriental Clubu, zmarłego przed czterema laty w niewyjaśnionych okolicznościach w Paryżu.
3. Znana, szczególnie w stanach spirytystka.
4. Ostatnie półtorej roku migrowała pomiędzy Ameryką Północną, a Południową gdzie badała kulturę Inków i Majów. Zapalona podróżniczka po ojcu, który zabierał córkę na każdą swoją wyprawę.
 
Lunatyczka jest offline