Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-01-2017, 12:49   #467
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
Kolejna ofiara mrocznych podziemi
Pliman, mam nadzieje że podejmiesz dalsze wyzwanie w sesji.

Ze spraw techniczno-rozwojowych, mam pytanko :

Cunning Action
Starting at 2nd level, your quick thinking and agility allow you to move and act quickly. You can take a bonus action on each of your turns in combat. This action can be used only to take the Dash, Disengage, or Hide action.

W każdej rundzie mogę wykonywać takie bonusowe akcje za darmo - gratis krycie się (a więc teraz mogę się poruszyć, mogę się ukryć i mogę zaatakować w 1 rundzie)

Albo jak trzeba mogę przebiec nie 50 stóp - jak do tej pory ( 2 razy po 25 stóp) ale 75 stóp - jesli użyje dash.

I tak co rundę. Dobrze to rozumiem?

W alternatywie mam z wojownika Action Surge - czyli darmowa akcja np atak, ale tylko jedna. I coś mi się widzi, że jednak to Cunning action - przynajmniej na ta chwilę jest bardziej opłacalne... - jesli dobrze myśle, to deklaruje rozwój w złodzieju na 2 poz i poprosze o wzrost hp średni. ( czy na w sumie 3 poziomie dochodzą jakieś Featsy? czy dopiero na 4 - tym? )
 
Eliasz jest offline