Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-01-2017, 13:10   #469
Asmodian
 
Asmodian's Avatar
 
Reputacja: 1 Asmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputację
Cytat:
W każdej rundzie mogę wykonywać takie bonusowe akcje za darmo - gratis krycie się (a więc teraz mogę się poruszyć, mogę się ukryć i mogę zaatakować w 1 rundzie)
Dokładnie tak.

Cytat:
Albo jak trzeba mogę przebiec nie 50 stóp - jak do tej pory ( 2 razy po 25 stóp) ale 75 stóp - jesli użyje dash.
Dokładnie tak.

Cytat:
W alternatywie mam z wojownika Action Surge - czyli darmowa akcja np atak, ale tylko jedna. I coś mi się widzi, że jednak to Cunning action - przynajmniej na ta chwilę jest bardziej opłacalne... - jeśli dobrze myślę, to deklaruje rozwój w złodzieju na 2 poz i poproszę o wzrost hp średni. ( czy na w sumie 3 poziomie dochodzą jakieś Featsy? czy dopiero na 4 - tym? )
Action surge różni się o tyle, że jest po pierwsze jednorazowy (1 na każde short rest) za to można wykonać dowolną akcję. Wojownicy przeważnie atakują ile wlezie
Featsy od 4rtego, brane są zamiast zwiększania cechy. IMO jedynie kilka jest na tyle dobrych, by brać je zamiast wymaksowania odpowiedniej do klasy cechy, ale to kwestia builda i tego, co się przydaje. Cechy póki co uratowały kilka postaci przed tą ścianą.

Cytat:
Pliman, mam nadzieje że podejmiesz dalsze wyzwanie w sesji
Szczególnie, że zabił go environement i bad rolling, nie zła gra. Miejsce czeka
 
Asmodian jest offline