Wątek: Idea postaci.
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-05-2007, 21:46   #1
Malkav3
 
Reputacja: 1 Malkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodze
Idea postaci.

Niewiem jak Wy ale ja nim zaczne tworzyć postać szukam jakiegoś natchnienia - pomysłu.
Może nim być scena z filmu, fragment rozmowy, obraz, miejsce, jakiś symbol albo przedmiot.


Chciałbym żebyście tutaj zamieszczali włąśnie takie idee. To co dało wam natchnienie na stworzsenie postaci i jej historii.

Mi na przykład ostatnio do głowy tak z głupa wpadł pomysł na postać do systemu średiowiecznego. Pomysłem tym był miecz z nadanym imieniem.
Miecz ten miał być podarowany postaći przez kogoś bliskiego i miał mieć dla bohatera znbaczenie mocno emocjonalne. Wyszło z tego podstawowe założenie na historię, które opisałem w temacie o pisaniu historii postaci. (zresztą włąsnie wtedy do głowy przyszła mi ta idea.)
Pomysł ten nie został jeszcze zrealizowany lecz ciągle się rozwija. Może wyjdzie z niego jakaś fajna postać i historia do WH.

Jestem ciekaw czy robicie to tak samo, a jeżeli tak to jakie były wasze "przedmioty" natchnienia.
 
__________________
"Życie zaczyna się po śmierci"

"Vivant omnes virgines
Faciles, formosae"
Malkav3 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem