Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-01-2017, 20:12   #25
Grave Witch
 
Grave Witch's Avatar
 
Reputacja: 1 Grave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputacjęGrave Witch ma wspaniałą reputację
To ja też może co nieco o mojej Jagódce napiszę .

Imię i nazwisko - Jagoda (jeżeli kiedyś miała jakieś nazwisko to zdążyło zniknąć z kart historii)
Pseudo: Szajba
Wiek - 21
Oczy - niebieskie
Włosy - ciemna blondynka
Wzrost - 165 cm
Waga - 55 kg
Pochodzenie - Kij ją tam wie
Profesja - Szaman

Szajba jaka jest, to widać już po samym pseudonimie. Nigdy nie jest do końca wiadome co jej strzeli do głowy. Głównie za sprawą głosów, które słyszy w głowie.
Lubi chaos i nie ma szczególnych oporów przed jego wywoływaniem. Jest wesoła, lubi się śmiać i żartować. Potrafi wybuchnąć gniewem z byle powodu lub kompletnie zignorować nawet bardzo wyraźną obrazę. Odznacza się zamiłowaniem do dobrego wychowania, aczkolwiek w jej wydaniu przybiera ono niekiedy dość destrukcyjne formy, zdecydowanie uwidaczniające jej niezbyt prawidłowy stan umysłu. Nie znaczy to jednak, że 24 na dobę zachowuje się jak kompletna wariatka. Zdarzają się nawet i dni, kiedy jest po prostu jedną z tych nawet normalniejszych w grupie. Zaznaczyć jednak należy iż znajdują się one w mniejszości.
Wykazuje daleko idącą słabość do noży. Zawsze jakieś ostrze znajduje się w jej posiadaniu, nawet gdy stoi naga jak ją Ten Na Górze stworzył. Tak przynajmniej plotka głosi.

Ze znaków szczególnych należy wymienić tatuaże przedstawiające stokrotki na prawej ręce, które zaczynają się na nadgarstku, a kończą na ramieniu. Kolejną rzeczą jest jej pałeczka, którą Szajba zawsze ma przy sobie.
Podróżuje zmodyfikowanym Sokołem 1000, pyka fajkę (zwykle bez tytoniu, ot trzyma ją w pysku), a jak jest w humorze to przyrządza w swym kociołku magiczne mikstury po których się wstaje… albo i nie .
 
__________________
“Listen to the mustn'ts, child. Listen to the don'ts. Listen to the shouldn'ts, the impossibles, the won'ts. Listen to the never haves, then listen close to me... Anything can happen, child. Anything can be.”
Grave Witch jest offline