Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-01-2017, 20:34   #12
Raist2
 
Raist2's Avatar
 
Reputacja: 1 Raist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputację
Pioter golnął sobie z kubka gdy już było co. Paliło, fakt, ale bebechów po tym nie wyrzygałeś więc dało się pić, a i odkarzacz dobry. Zagryzł kiełbą i nachylił się nad papierkiem Ryśka oglądając co tam znalazł.
- Eeeee. Myślałem że jaką gołą babeczke masz… Szkoda. Ale kto co lubi. - wzruszył ramionami i znów się odkaził.
Kolejną przemowę Ryszarda Pana wysłuchał…. tylko pierwsze dwa zdania. Szajba wstała. “Nie bez przyczyny tak na nią mówią. Ale kurwa Jezu, jaką ją buźką obdarowałeś.” Podobała mu się, chociaż była trochę chuda…. ale takie czasy, z chęcią by ją posadził na czym innym twardym, a i o wibracje już by się i postarał. Odprowadził ją wzrokiem wycierając kąciki ust palcami.
- Nie zapomnij zawołać mnie jak znajdziesz jakiego chętne na guza. Mam parę na zbyciu. - krzyknął do niej.
- Pierdolisz… To co to za zabawa by była skoro najpierw trzeba by było ich karmić? Bóg nie może być taki niesprawiedliwy… - stwierdził krótko do Golary.
 
Raist2 jest offline