Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-01-2017, 23:16   #2
Autumm
 
Autumm's Avatar
 
Reputacja: 1 Autumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputację
No to hejka, a raczej... yarrr mates!

Witam i życzę nam jako graczom stopy wody pod kilem, a Tadeusowi jako MG pomyślnych wiatrów Mam nadzieję że przygoda nie będzie tylko śmiertelna, ale tez mega klimatyczna i prawdziwie heroiczna!

Ja sama zamierzam w każdym (no może co drugim) poście spamować jakąś szantą albo piosenką piracką, więc czujcie się ostrzeżeni :P

Moja postać jest (pod)wodnym sorcererem (to się tłumaczy jako czarodziej?) więc w sprawach nurkowania albo rzucania fireballi to do mnie Nieco ogarniam mechanikę i fluff Pathfindera, więc mogę też pomóc w tych kwestiach, jak ktoś potrzebujący.

No to wypływamy na szerokie wody

Ahoj!

EDT: Avka przytnę i wstawię jak będzie panel sesji.

EDT2:

Cytat:
liczę na waszą dojrzałość jako doświadczonych graczy i że nie będziecie korzystać z tej wiedzy w konfliktach między postaciami graczy :P
Właśnie. A jak zamierzasz rozgrywać tzw. "socjal" w grze (zarówno PC vs. NPC jak i PC vs. PC) - pełna mechanika, czy dopuszczasz "przegadanie" w którąś stronę po prostu dobrym postem czy solidną argumentacją?
 
__________________
"Polecam inteligentną i terminową graczkę. I tylko graczkę. Jak z każdą kobietą - dyskusja jest bezcelowa - wie lepiej i ma rację nawet jak się myli." ~ by Aschaar [banned] 02.06.2014
Nieobecna 28.04 - 01.05!

Ostatnio edytowane przez Autumm : 17-01-2017 o 23:22.
Autumm jest offline