Wątek: Zagraj ze mną!
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-01-2017, 03:32   #22
Avdima
 
Avdima's Avatar
 
Reputacja: 1 Avdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputację
Battle.net - wspólna gra

Witam.

Szukam osób, żeby pograć przez Battle.net. Na luzie, bez spiny, Diablo 3 lub Heroes of the Storm, albo nawet coś innego, ale ten temat chciałem poświęcić platformie Blizzardu.

Najchętniej bym sobie przy tym pogadał o byle czym przez komunikator, ale różnie bywa u mnie z tą opcją, więc nic nie obiecuję. Nie jestem ekspertem w tych grach, ale Diablo ogarniam całkiem dobrze, tylko samozaparcia mi brak, żeby wbijać setne poziomy rifta (mój rekord to zaliczenie całego sezonu i już więcej nie chcę, to było męczące), zaś w HotSa grałem dość aktywnie, jednak zrobiłem sobie krótką przerwę, która zrobiła się dłuższą i jeszcze dłuższą... i tak nie grałem od kilku miesięcy (a do tej pory grałem prawie nieprzerwanie od betatestów) i zwyczajnie nie ogarniam zmian.

Jeżeli ktoś jest laikiem w którejś z tych gier, to mogę pomóc, spróbować wprowadzić. W tym sezonie Diablo 3 mam już cały set, więc mogę przeboostować, co mi tam, to nie zajmuje dużo czasu.

Zainteresowani? Można mnie dorwać na Battle.net pod tagiem "Avdima#2579". Zapraszam do wspólnej gry. Nie bójcie się, nie gryzę, nie wyłudzam pożyczek czy numerów kont.

PS: Dlaczego ogłaszam się tutaj? Mam konto, jest odpowiedni dział, to czemu się nie ogłosić? Może wpadnie jakaś nowa znajomość.

PS2: Tak myślę... generalny temat do szukania współgraczy na Battle.net?
 
Avdima jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem