Wątek: Idea postaci.
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-05-2007, 22:52   #2
Khalida
 
Reputacja: 1 Khalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnie
Jeśli o mnie chodzi, to bardzo często robie postacie poprostu podobne do mnie, daje im jakieś cechy których nie posiadam a chciałabym (bądź nie) je posiadać. Z zasady 'ściągam' jedynie imiona.

Jednakże postacią typowo wykreowaną przez inspiracje ksiązkowe była opisywana przeze mnie wcześniej - Kłopot. Gdy przeczytałam "Opowieści z Malazańskiej Księgi Poległych" poprostu 'zakochałam' sie w przedstawionych tam saperach, i stwierdziłam że zagranie takim wojakiem (byli oni żołnierzami) to fajna sprawa.
 
__________________
Każdy powinien mieć motto.
Nawet jeśli jest dziwne:
"I'm greedy, not stupid..."
Widzicie?
Khalida jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem