Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-01-2017, 12:14   #15
Autumm
 
Autumm's Avatar
 
Reputacja: 1 Autumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputację
Cytat:
W związku z rozwojem wypadków proszę opisywać czyny dokonane tylko do chwili, w której wasze postacie zauważą, że syrena coś czaruje. Dalej już tylko w formie niedokonanej (planów)
Tylko zaznaczam, że ja odczekuję (mechanicznie opóźniam swoją inicjatywę = ready action) chwilę, aż towarzycho się wysforuje naprzód (co nie jest trudne, bo poruszają się 6x szybciej) - i wtedy czaruję (to było podane jako plan).

Cytat:
Jak już robicie sobie figle to zgodnie z mechaniką - to w kwestii szybszego poślizgu na grease :>
No jasne Liczę na naturalne 20 na Acrobatics, przecież to HEROIC (no i nie mam nóg, więc nie mogę się wywrócić na tłuszczu, co proszę wziąć pod uwagę )

Jeśli oczywiście z wiedzy postaci wynika, że to jest totalnie niemożliwe, to też podałam to jako planowane, a nie wykonywane - wtedy odpuszczam.

EDT:

Okej, bo może się nie zrozumiałam z MG dobrze - ja uważam, że mechanika jak najbardziej, ale opis wyniku to inna sprawa. W sensie takim, że w tym konkretnym przypadku test może się rozstrzygnąć z pełną mechaniką (bez bonusów "z palca") ale opis sukcesu/porażki może być trochę ubarwiony względem suchych mechanicznych cyferek. Czyli (jakby!) test na Acro mi wyszedł i nie dostaję kary na poruszanie się, to można to opisać jakoś pełen gracji ślizg

EDT2:

Cytat:
No co ty, nie chcesz syreny z gracją ślizgającej się po pokładzie wśród śluzu? To prawie jak walka w kisielu, załoga ryczy z zachwytu!
That is the plan exactly XD Mam w końcu te 20 CHA, a w podręczniku jest wyraźnie napisane że przy takim wyniku:

Cytat:
Life of the party, able to keep people entertained for hours
To cała ja!
 
__________________
"Polecam inteligentną i terminową graczkę. I tylko graczkę. Jak z każdą kobietą - dyskusja jest bezcelowa - wie lepiej i ma rację nawet jak się myli." ~ by Aschaar [banned] 02.06.2014
Nieobecna 28.04 - 01.05!

Ostatnio edytowane przez Autumm : 18-01-2017 o 13:05.
Autumm jest offline