Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-01-2017, 17:19   #18
Krieger
 
Krieger's Avatar
 
Reputacja: 1 Krieger ma wspaniałą reputacjęKrieger ma wspaniałą reputacjęKrieger ma wspaniałą reputacjęKrieger ma wspaniałą reputacjęKrieger ma wspaniałą reputacjęKrieger ma wspaniałą reputacjęKrieger ma wspaniałą reputacjęKrieger ma wspaniałą reputacjęKrieger ma wspaniałą reputacjęKrieger ma wspaniałą reputacjęKrieger ma wspaniałą reputację
Cytat:
Tylko zaznaczam, że ja odczekuję (mechanicznie opóźniam swoją inicjatywę = ready action) chwilę, aż towarzycho się wysforuje naprzód (co nie jest trudne, bo poruszają się 6x szybciej) - i wtedy czaruję (to było podane jako plan).
Cytat:
Jeśli oczywiście z wiedzy postaci wynika, że to jest totalnie niemożliwe, to też podałam to jako planowane, a nie wykonywane - wtedy odpuszczam.
Mam gotowego posta, ale poczekam na rozstrzygnięcie tych tutaj opcji przez Tadeusa, bo ostatnie kilka zdań będzie zależeć, czy merwoman rzeczywiście rzuca czar, i jeśli tak, to czy Sand to zauważy czy nie.
 
__________________
Originally Posted by The Giant
Fantasy literature is ONLY worthwhile for what it can tell us about the real world; everything else is petty escapism.
Krieger jest offline