Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-01-2017, 20:32   #18
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
1. Ze dwa trzy miesiące jeżeli gracze będą zainteresowani. Generalnie sesja ma się skupiać na obronie terytorium i powiązanego z nim źródła mocy przed zagrożeniami o rosnącym stopniu trudności jakie to dokładnie będą wyzwania zależy od zachowania BG na które będzie reagował świat.

Prowadzę tak że opracowuję sobie węzły czyli 3-4 najważniejsze momenty w sesji mam parę opcji jak tam dojść i kilka sekretów dla graczy ale staram się zostawić grającym na tyle wolną rękę żebyście mogli_ły wymyślić sposób o którym ja nie pomyślałem albo podążać do własnych celów np. jeżeli jakaś postać będzie chciała prowadzić mały biznes to odwiedzą ją smutni panowie i ZUS z czym sobie trzeba będzie poradzić ale będą też okazje żeby rozwinąć biznes oraz uzyskać pomoc z zewnątrz.

2. Dwa lata temu Onyx Path obecny wydawca RPGów white wolfa zmienił nazwę głównie z przyczyn marketingowych żeby odróżnić od starego świata mroku który za dobrze się sprzedawał więc do niego wrócili tu masz więcej info Announcing Chronicles of Darkness! – Onyx Path Publishing

Generalnie wydali drugą edycje podstawek do nWoD z poprawioną mechaniką większym naciskiem na aspekt horroru do tego dodali więcej potworów oraz możliwość większej współpracy między rasowej.

3. Świadomie wybrałem to jako sumę na tyle mało zawrotną żeby nie zachwiała balansem gry ale na tyle dużą że da się coś z nią zrobić każda kropka powyżej pierwszej kosztuje podwójnie. Po prostu dostajecie dodatkowe 10 freebie points do wydania na tych samych zasadach.

Cytat:
Napisał Bonifacy Zobacz post
Kurde czyli korzystajac z podrecznikow nWod'a nie stworze postaci?

Powiem ze mechanike juz prawie mam
Spokojnie najwyżej pozmieniamy parę rzeczy damy radę
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 19-01-2017 o 20:34.
Brilchan jest offline