Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-01-2017, 21:43   #45
Tadeus
 
Reputacja: 1 Tadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputację
No i jest

W tej rundzie może być post albo sama deklaracja. W zależności od chęci, czasu i pomysłu.

Krieger ma jeszcze dodatkowego shifta w tej turze, więc go dopiszę w następnym poście.

Co do alternatywnych istot przywoływanych, to myślę, że mogę pozwolić na wszystkie poza istotami rozumnymi. Trochę dziwne wydaje mi się to, że te alternatywne zasady pozwalają przywołać je tak wcześnie. Na drugim poziomie można przywołać syrenę!

Edycja. Co do powyższego. W sensie Acid Breath? No to ma zasięg tylko bezpośrednio w kratce przed postacią. Kurcze, swoją drogą w końcu tego nie dopisałem do karty, mam taką jak dostałem na początku, co na co w końcu zamieniłaś? Bo wiem, że o tym rozmawialiśmy, ale nie pamiętam ostatecznych decyzji.

No i warto pamiętać, że wy jesteście w strefie bezpiecznej. On już jest w strefie "upadek to możliwe kalectwo"
 

Ostatnio edytowane przez Tadeus : 19-01-2017 o 21:48.
Tadeus jest offline