Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-05-2005, 19:02   #21
Hood
 
Reputacja: 1 Hood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłość
SAYANE
Cytat:
Hood przy mozliwosciach dzialania chodizlo mi raczej o wielość czarów, zdolności, itp, tego co silny, wysokopoziomowy mag moze robic, a nie o pomyslowośc samego gracza.
toż to mag może tyle samo co wojownik jako klasa... Mag ma czary, wojownik atuty, druid zdolności, łotr umiejętności... ALE WSZYSTKO ZALEŻY OD GRACZA, czy wpadnei na to, żeby ich użyć, jak to zrobi i kiedy...

Cytat:
Hood czy ty juz nie prowadziles podobnej dyskusji?
Czy to zatem jest sugestia abym:
a) ignorował niektórych forumowiczów i ich wypowiedzi,
b) wyniósł się z forum,
c) zaczął gadać rzeczy, których wcale nie mam na myśli? :/

ELVIN
Cytat:
Przecież nie musi nosić pełnej płyty odrazu, ale jakąś zbroję napewno. Z resztą wymienie pare organizacji, które bynjmnie nie są pomyłkami fabularnymi, a mogą nosić zbroje
Elvinie drogi, ja nie pytałem, czy są magowie, którzy noszą zbroję, ani czy są magowie, którzy mają fabularne uzasadnienie tego, że je noszą (bo jak sam zauważyłeś wystarczy mieć klasę wojownika), tylko czy pasuje wam mag do zbroi...?
Wszyscy wiemy, że znasz wszystkie zasady/dodatki/czary/koncepcje i pomysły Wizardsów, jakie tylko wyszły... Idzie mi o to, czy jak zamkniesz oczy, usłyszysz słowo MAG, to czy widzisz kolesia w płycie?? I nie mam też zamiaru Cię przekonywać, że widzisz co innego niż widzisz... Po prostu pytam...

Cytat:
nie lubie stereotypu starego, zdziecinniałego magika w śmiesznym kapeluszu jak ci ze Świata Dysku
a tu się zgodzę, ale to, że ktoś ma wizję maga inną niż koleś w płycie z 2 mieczami, nie znaczy od razu, że musią nią być stary facet w śmiesznym kapeluszu... Znam wielu magów, którzy choć są magami z krwi i kości, magami bez płyt ani innych tyleż fikuśnych co śmiesznych albo głupich udziwnień wcale nie są infantylnymi prykami z śmiesznych kapeluszach...

Cytat:
Elficcy
ucząc się od mistrza, nie elficcy tylko elfi, gdyż rasa w Mianowniku Lmn. to nie ELFICY tylko ELFY
 
Hood jest offline