Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-01-2017, 23:35   #119
brody
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 brody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputację
Egzio czekałem, czekałem, ale się nie doczekałem. No cóż... mówi się trudno. Może następnym razem. Na razie małe sędziowski upomnienie, za brak postu w terminie.

Co do mojego postu, to tak:
- troszkę przewinąłem akcję, aby się nie rozdrabniać i nie gubić w szczegółach;
- ekipa ze "Złotej Macki" odnajduje Upierdliwca w świątyni Reorxa;
- gnom dostał misję od boga, Abishai szczegóły wysyłam na PW, co z tego przekażesz innym twoja sprawa;
- Wingar, to wyspa w archipelagu Gwiezdnych Wysp. Niewiele mniejsza niż Kciuk. Są tutaj dwa główne miasta Mirgax i Nirgax. Mniejsze niż Iqtown, ale równie dobrze prosperujące. Wy jesteście w tym pierwszym, w okazalej świątyni Reorxa. Oprócz tych dwóch miast jest tutaj jeszcze kilka wiosek. Wyspa zamieszkała jest głównie przez krasnoludy, gnomy i grommy. Oczywiście poza miastami jest gęsta dżungla;
- Jules wyraźnie dał wam do zrozumienia, że ma dość emerytury i wraca do kaperstwa. Od was zależy, czy go przyjmiecie na stałe.

To chyba tyle. Mam wrażenie, że o czymś zapomniałem. Nie pamiętam jednak o czym
 
__________________
Konto usunięte na prośbę użytkownika.
brody jest offline