Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-01-2017, 09:04   #37
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Dzięki za wyrozumiałość wrzuciłem właśnie kawałek tekstu z wejściem do kawiarni + poprawką.

EDIT Niedługo może jeszcze dzisiaj spróbuje wrzucić podsumowanie nocy z punktu widzenia Adama i będzie można pójść dalej.

Z trochę innej beczki przeczytałem cały wątek Moje Własne Dziecko i trochę mnie zdziwiło ile w nim było wiązania krwią, wampirzego seksu oraz diableri nawet w Camarilii moja postać raczej takich rzeczy nie będzie wyczyniać

Najbardziej podobała mi się Dama która awansowała na Księżną bo lubię klimaty tego okresu smuteczek przez to co się stało z Dragoszem fajny był :-_(
Bardzo sprytny tytuł z tym Gotham ale mało tamtej sesji przeczytałem także dużo jeszcze przede mną.

Astrid jest naprawdę interesującą postacią podoba mi się jej historia oraz dobór potomka chorobę też miała ciekawą Amon mnie pozytywnie zaskoczył niekonwencjonalnym podejściem i zmianą schorzenia z Dwoma Blond Bestiami jestem na bieżąco trochę mi żal guholicy bo chciałem ją zobaczyć jako Malkaviankę chyba bym ją bardziej ratował niż wikinga czyta się świetnie choć liczyłem na powrót Sol i Kieł podczas zwiedzania Katakumb :P.

Karl był ciekawie odmienny w swoim szaleństwie podobała mi się kreacja szalonego naukowca i ładnie wyszła kronika upadku w objęcia Sabatu naprawdę dobrze pokazuje marnotrawstwo zasobów jakie niektóre watahy stosują w imię chorej ideologii podobało mi się połączenie wątków Karla i Astrid
 
Brilchan jest offline